Podaruje.com

⛱☀️ LETNIE PROMOCJE JAK NIGDY DOTĄD! ☀️⛱

Zwroty i reklamacje

PRZYJAZNA POLITYKA ZWROTÓW I REKLAMACJI

Wiemy, jak ważne są prezenty oraz związane z nimi emocje. Dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby wszystkie zamówienia były spakowane perfekcyjnie oraz szybko. Zdajemy sobie jednak sprawę, że przy dużej skali działalności mogą zdarzyć się niedoskonałości (np. uszkodzenie przesyłki w transporcie lub błędne spakowanie).

Doskonale rozumiemy, że – jeśli przytrafiło się to właśnie Tobie – może to być frustrujące. Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności. W takich sytuacjach jesteśmy gotowi zaoferować natychmiastową pomoc oraz rozwiązać wszelkie problemy z zamówieniem. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami! 

ZWROT TOWARU

 • Jeżeli jesteś konsumentem to w terminie 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy jesteś uprawniony do odstąpienia od niej bez podawania przyczyny. Jest to tzw. prawo do namysłu, które umożliwia Ci zapoznanie się z towarem.
 • Jeżeli chcesz dokonać zwrotu, powinieneś wypełnić oświadczenie o odstąpieniu (link do pobrania) i wysłać go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:
  REVENTO Kamil Ekiert
ul. Bałtycka 24/26
61-017 Poznań
 
 • Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem prosimy dołączyć także wszystkie otrzymane z nim akcesoria, oryginalne i nieuszkodzone opakowanie oraz dowód zakupu.
 • Produkt który zwraca konsument nie powinien nosić długotrwałych śladów użytkowania. 
 • W przypadku produktów typu słuchawki/zestawy słuchawkowe nie przyjmujemy zestawów, które posiadają widoczne zanieczyszczenia takie jak woskowina, zaschnięty brud.
 • Zwrotom nie podlegają produkty z przeznaczeniem higienicznym takie jak:
 • irygatory dentystyczne,
 • depilatory laserowe
 • Produkty posiadające mechaniczne/wizualne uszkodzenia są pozbawione prawa zwrotu. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości nieprzyjęcia zwrotu jeśli zwracany przez Konsumenta produkt był używany niezgodnie z przeznaczeniem i posiada uszkodzenia/wady nabyte podczas użytkowania.
 • Konsument jest odpowiedzialny wobec sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób. Podaruje.to jako sprzedawca zobowiązuje się do zwrócenia kosztów doręczenia zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie.

 


 

REKLAMACJA

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 • Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji (link do pobrania) i dołącz go do przesyłki.
 • Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady – brak jakichkolwiek z wymienionych danych skutkuje znacznym przedłużeniem czasu reklamacji/zwrotu.    
 • Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią dowodu zakupu. Uwaga! Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas w formie "za pobraniem" lub do Paczkomatu! 
 • Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
  REVENTO Kamil Ekiert
ul. Bałtycka 24/26
61-017 Poznań
 
 • Prosimy skorzystać z usług Poczty Polskiej i nadać do nas Paczkę Pocztową (ekonomiczną) z wagą do 2kg.

Z reguły zwroty/reklamacje rozwiązujemy do 3 dni roboczych, jednakże nie później niż w ciągu 14 dni roboczych po otrzymaniu zwróconego towaru. Uwaga! Możesz też skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta za pomocą adresu mailowego biuro@podaruje.com, wówczas sami odbierzemy reklamowany produkt od Ciebie. Wszelkie pytania/niejasności możesz skonsultować również pod tym adresem mailowym.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl