Podaruje.com

Jaki wideorejestrator wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Wideorejestrator samochodowy to urządzenie, które nagrywa drogę, śledzi prędkość, a nawet lokalizację. Nagrania są zapisywane na karcie pamięci, dzięki czemu można je łatwo zgrać na komputer. Najczęściej montuje się go na górze przedniej szyby przy pomocy dedykowanej przyssawki. Poznaj jego możliwości i zamów ten niewielki gadżet o praktycznym zastosowaniu.

Dobra kamera samochodowa, czyli jaka?

Wideorejestrator jest przydatny podczas jazdy oraz przy wykonywaniu manewrów na parkingach. Pozwala utrwalić wypadek samochodowy, stłuczkę, niewłaściwe i niebezpieczne zachowania na drodze, a także ułatwia późniejsze uzyskanie odszkodowania. Jeżeli bierzesz udział w zdarzeniu drogowym, a w pobliżu nie znajdzie się żaden świadek, to zarejestrowany obraz pozwala dochodzić swoich praw. W późniejszym etapie nagranie może być ważnym dowodem w sytuacjach spornych. Dzięki rejestrowaniu piratów drogowych można namierzyć kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów na jezdni. Montaż urządzenia pomoże również w trakcie kontroli policji w razie wystąpienia wątpliwości związanych z poprawną jazdą.

Jaka kamera samochodowa sprawdzi się idealnie?

Rejestrator jazdy powinien zapewniać dobrą jakość obrazu. Odpowiednie kolory i ostrość to z pewnością elementy, na które warto zwrócić uwagę. Istotna jest również szczegółowość obrazu, dzięki czemu będą widoczne numery rejestracyjne, otoczenie, a także niewłaściwe zachowania kierowców. Warto wybrać urządzenie, które nagrywa w rozdzielczości Full HD oraz posiada specjalny tryb do nagrywania w nocy. Kolejną istotną kwestią jest montaż – większość dostępnych modeli można przyczepić przy pomocy dołączonego elementu z przyssawką. Kolejnym aspektem jest wielkość ekranu i jego obsługa. Wybierz model z dużym ekranem, który będzie mógł pełnić również funkcję kamery cofania. Warto sprawdzić, czy dysponuje również trybem parkingowym lub automatycznym włączaniem rejestracji po wykryciu ruchu. Warto postawić na wideorejestrator z kamerą cofania, która z powodzeniem może zastąpić profesjonalny system montowany w nowych modelach samochodów.

Wideorejestrator – jaki kupić?

Na rynku można znaleźć wiele modeli o różnych funkcjonalnościach. Ekran i dwie kamerki (do montaży z przodu i tyłu pojazdu) to wydatek rzędu 150 zł. To doskonały prezent do auta dla osób, które na co dzień poruszają się głównie samochodami. Idealnie sprawdzi się również osobom starszym. Doskonały rozwiązanym jest model GT100, który znajdziesz w naszym sklepie. Posiada wbudowanego asystenta parkowania, tryb nocny, detektor ruchu, a także slot na karty micro SD do 32 GB. Dzięki temu wykrywa przeciążenia związane ze zdarzeniem drogowym. Posiada również możliwość włączenia i wyłączenia nagrywania dźwięku. Warto rozważyć kupno takie sprzętu zarówno początkującemu, jak i doświadczonemu kierowcy.

Wideorejestrator to urządzenie, które wielu kierowcom pomaga poczuć się bezpieczniej na drodze. Warto postawić na odpowiedni sprzęt i zamontować go w swoim samochodzie. Dzięki temu możesz w przyszłości nie tylko nagrywać swoją jazdę, ale także w razie nieprzewidzianych zdarzeń przedstawić jasne dowody. Wybierz wysokiej jakości, nowoczesne rozwiązania i zyskaj przewagę nad innymi kierującymi.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl